Oprogramowanie

 • SCADA

  Uproszczony system akwizycji, rejestracji i prezentacji danych pomiarowych w czasie rzeczywistym. System posiada możliwość zdalnego zarządzania i sterowania podłączonymi urządzeniami poprzez sieć WWW.

  Czytaj więcej...
 • Inteligentny dom

  Inteligentny dom Program do komunikacji z mikrokontrolerem pełniącym rolę serca inteligentnego budynku. Możliwości:
  Odczyt wejść analogowych, cyfrowych, ustawianie wyjść analogowych, cyfrowych. Reakcja na wejścia cyfrowe oraz analogowe. Harmonogram zadań.

  Program nie rozwijany od stycznia 2011 roku z powodu nie posiadania swojego własnego domu :) Nie mam możliwości sterowania niczym innym poza lampką przy biurku, oświetleniem podłogowym i sezonowo choinką oraz lampkami na balkonie. Przydatny do pomiaru temperatury, napięcia akumulatora instalacji fotowoltaicznej, poziomu nasłonecznienia za oknem. Program oferował możliwość monitorowania stanu wejść oraz sterowania wyjściami przez protokół TCP/IP (czyli przez stronę internetową).

  Program wyłącznie do użytku prywatnego, nie ma możliwości pobrania.
 • GPS Starter dla Nokia Booklet 3G

  GPS Starter Program uruchamiający odbiornik GPS w netbooku Nokia Booklet 3G. Program działa w następujący sposób:
  Po włączeniu, natychmiast uruchamia wbudowany w komputerze odbiornik GPS. Kilkamy na wcześniej zdefiniowany program do nawigacji np. Google Earth i od tej pory mój program ukrywa się w zasobniku systemowym (tray). Po zamknięciu programu do nawigacji, mój program automatycznie to wykrywa i wyłącza odbiornik GPS.

   Pobierz program (zip 786 KiB)
 • SMS Box dla Nokia Booklet 3G

  SMS Box Program do obsługi modułu GSM wbudowanego w Nokia Booklet 3G. SMS Box odczytuje książkę telefoniczną oraz wiadomości SMS zapisane na karcie SIM. Z poziomu programu można edytować wpisy w książce telefonicznej, kasować i pisać wiadomości (także tylko szkice zapisywane na SIM), a nawet zmienić kod PIN.
  Program powinien współpracować z większością modemów GSM sterowanych za pomocą poleceń AT.

  Niestety z powodu braku czasu i kilku problemów (bugów) program nie został nigdzie opublikowany. Jeśli programujesz w Delphi i jesteś skłonny pomóc przy programie, napisz do mnie.